Winkels 2e kwartaal 2025: BAR 6,3 mediaan | 5,9% min 

In het tweede kwartaal van 2025 registreerde StiVAD op basis van overeenkomstdatum 5 transacties met winkelvastgoed voor in totaal 75,6 miljoen euro. 

Het mediane BAR kwam voor het tweede kwartaal uit op 6,3 procent, gebaseerd op drie transacties. Het laagste BAR van 5,9 procent werd betaald voor een wijkwinkelcentrum in een buitenwijk van Arnhem. Het hoogste BAR van 14,1 procent werd genoteerd bij de verkoop van een winkelcomplex in Amersfoort. 

 

Bij de grafiek: boxplots – met uitschieters – van het BAR (theoretische huur) per kwartaal van transacties met woningcomplex. Het mediane BAR wordt weergegeven door de groene horizontale streep in de boxplot. Het “BAR min” is het laagste BAR. 

Meer BAR’en? 

Kijk dan op stivad.nl/onderzoek en zie het mediane BAR over de afgelopen zes maanden voor de vier belangrijkste assetklassen.